Blue Razz (13 mg)
Blue Razz (13 mg)
Brand
Killa
Collection
Exclusive
A blast of bold berry brilliance. Sweet and tangy blue raspberry electrifies your taste buds with a juicy punch and an icy finish.
Couldn't load pickup availability
Brand
Killa
Collection
Exclusive
A blast of bold berry brilliance. Sweet and tangy blue raspberry electrifies your taste buds with a juicy punch and an icy finish.
Charged with KILLA flavors
Killa offers a tantalizing blend of robust taste and invigorating aroma, delivering a satisfying kick with every pouch, promising a bold experience for those seeking a dynamic alternative to traditional smoking.
Simple to Use and Enjoy - a KILLA Experience
The soft powerful pouches ensure a smooth, satisfying experience every time you pop one in your mouth.
Safe and simple
The pouches contain only high-quality nicotine extract, carefully selected flavorings, and a blend of other ingredients that ensure a smooth, satisfying experience every time you pop one in.


-
Regular price $4.40Regular priceUnit price / per
-
Regular price $4.40Regular priceUnit price / per
-
Regular price $4.40Regular priceUnit price / per
-
Regular price $4.89Regular priceUnit price / perSold out
-
Regular price $4.89Regular priceUnit price / perSold out
-
Regular price $4.89Regular priceUnit price / perSold out
-
Regular price $4.89Regular priceUnit price / perSold out
-
Regular price $4.89Regular priceUnit price / perSold out
-
Regular price $4.89Regular priceUnit price / perSold out
-
Regular price $4.89Regular priceUnit price / perSold out
-
Regular price $4.89Regular priceUnit price / perSold out
-
Regular price $4.89Regular priceUnit price / perSold out
-
Regular price $4.89Regular priceUnit price / perSold out
-
Regular price $4.89Regular priceUnit price / perSold out
-
Regular price $4.89Regular priceUnit price / perSold out
-
Regular price $4.40Regular priceUnit price / per
-
Regular price $4.40Regular priceUnit price / per
-
Regular price $4.40Regular priceUnit price / per
-
Regular price $4.40Regular priceUnit price / per
-
Regular price $4.40Regular priceUnit price / per
-
Regular price $4.40Regular priceUnit price / per
-
Regular price $4.40Regular priceUnit price / per
-
Regular price $4.40Regular priceUnit price / per
-
Regular price $4.40Regular priceUnit price / per
-
Regular price $4.40Regular priceUnit price / per